MİRA ERP Çözümleri

20 Yıllık Tecrübe


MİRA ERP BİZE NELER SUNUYOR?

Mira ERP, Tam Bir Web Tabanlı ERP İş Platformudur.

Şirketinizi tamamen bir web tarayıcısında çalıştırın. ERP takibi yapmanın yeni ve daha kolay yolu Mira ERP.

Mira Erp ile iş dönüşümünüze bugün başlayın;

İş süreçlerini ve modellerini tamamen yeni yollarla yeniden düşünmenizi sağlayan Modüler, Esnek, Güvenli, Özelleştirilebilir İş paketimizi deneyin.

 Mira Erp ile uygulamalarınız ve iş süreçleriniz arasındaki siloları ortadan kaldırın.
İnternet artık her yerde. İşinizi evden, arabadan, otelden hatta uçaktan yönetebilirsiniz. Notebook, netbook, tablet, cep telefonundan bağlanın Mira size işinizi kolayca yönetmenizi sağlasın.

1 Numaralı Bulut iş yazılımıyla sorunsuz bir şekilde daha akıllı ve daha hızlı kararlar alın. Mira ERP kritik öneme sahip süreçleri düzenler, maliyetleri düşürür ve işinizin tüm alanlarında verimliliği artırır.

Bir ele mi ihtiyacınız var?

Biz buradayız, yardıma hazırız. Mira ERP, aylık planınıza dâhil olan özel kurum içi destek kullanır.


ERP + MRP + CRM + KYS

Satış ve fiyat teklifinden envanter yönetimine, belge yönetimine, atölye kontrolüne, kalite yönetimine ve finansal muhasebeye kadar ihtiyacınız olan her şeye sahip hepsi bir arada bu platforma sizde sahip olabilirsiniz.

Yenilikçi Kurumsal Yönetim Çözümleri Çok Çeşitli Sektörler

Mira, dünya çapında çeşitli endüstrilere tam entegre iş çözümleri sunar. Tüm çözümlerimiz, hizmet verdiğimiz sektörlerdeki derin bilgimize dayanmaktadır ve kuruluşların başarıya ulaşmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Mira ERP Çözümleri, işletmenin büyüklüğüne ve konumuna bakılmaksızın hemen hemen tüm sektörlerde çalışır.

Deneyimli Mira Ortağı

25  yıllık ERP deneyimimizle çok çeşitli teknolojiler, endüstriler ve uygulama türleri kazandık.

İş Anlayışı

Şirketiniz için ticari faydayı kapsamlı bir şekilde anlayarak teknoloji ERP çözümlerini tasarlıyor, değerlendiriyor ve haklı çıkarıyoruz.

Tek Noktadan ERP Ortağı

CRM, satış, satın alma, envanter, İK, muhasebe ve üretim dahil olmak üzere ERP yazılımını kullanarak işinizin tüm yönlerini ele alıyoruz.

%100 Memnuniyet Garantisi

Hizmetlerimizden tamamen memnun kalmanızı istiyoruz. Sizi mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Sıkıntı yok, sorun yok.

Neden MİRA ERP?

Mira, Yeminli Mali Müşavirler, iş analistleri, yazılım mühendisleri ve sertifikalı ERP danışmanlarından oluşan ekibimizle ERP yatırımınızın tüm yaşam döngüsünü destekler. Her uygulamayı, başarıyı zamanında ve bütçede güvence altına almak için gereken iş ve sektör bilgisi ile destekliyoruz.

NetSuite uygulamalarından ve entegrasyonlarından sistem desteğine ve proje kurtarmaya kadar, Mira Grubu gerçek iş dönüşümünü yönlendirmeye yardımcı olmak için mükemmel bir konumdadır.

Karmaşıklıkları azaltmaya ve iyi sonuçlar elde etmeye yardımcı olacak süreçleri kolaylaştırarak şirketlerin operasyonlarını ölçeklendirmelerine yardımcı oluyoruz.

Zor Üretim Yöntemleri İçin Tasarlandı:

Şirketiniz büyüdükçe ve olgunlaştıkça baş ağrılarından kaçının; katı düzenleyici gereksinimlerin üstesinden gelmek ve dinamik üretim ortamlarını izlemek için pratik araçları tek bir kullanıcı dostu web ara yüzünden kullanın.

İş Tanımı

Mira ERP, gerçek zamanlı analiz ve kanıta dayalı karar vermeyi sağlar. İşinizin tüm yönlerini entegre ederek, şirketinizin performans-maliyet oranını iyileştiren hızlı karar verme yeteneği kazanırsınız. İşinizi fiziksel sınırların ötesine taşıyın. İşyeri mobil itesi, küresel en iyi uygulamalar, gerçek zamanlı BI, küresel ticaret uyumluluğu, işyeri sorumluluğu, basitlik, çözümlerimizi yenilemeye devam edeceğiz, küresel iş ortamının karmaşıklıklarını yönetmenize yardımcı olacağız. İşin büyüklüğü veya niteliği ne olursa olsun, Mira İş Uygulamaları yatırımınızın değerini korur ve tamamlar.

·         Performans-maliyet oranını artırın.

·         Karar verme için harcanan zamanı etkili bir şekilde azaltın.

·         Kuruluşunuzun temel işlevlerine erişin.

Sınıfının en iyisi, tam entegre Kurumsal Kaynak Planlama yazılım paketimiz, işinizi kuruluşunuzun sınırlarının ötesine taşımanıza yardımcı olur. Mira ERP yazılımı Bulut, Web, Hibrit ve istemci-sunucu modelinde dağıtım için mevcuttur.

Büyük İşletmeler

Büyük bir şirket olarak, çok sayıda düzenleyici ve yasal gerekliliğe sahip olgun bir işiniz var. Global operasyonlarınız da olabilir. Yenilikçi Bulut ve Web Tabanlı İş Çözümleri, Mira müşterilerinin bilgilere her zaman, her yerden erişmesini sağlayarak, bir şirketin finansal durumunu bir bakışta gösteren bir finansal gösterge panosu gibi gerçek zamanlı bilgilerin kullanılabilirliğini sağladı. Kurumsal yönetim yazılımımız, birden çok operasyonda iş performansını izlemenin ve izlemenin doğru ve verimli bir yolunu sağlar. Doğru ve zamanında karar vermeye yardımcı olan Çok Şirketli raporlama ve İş Zekâsı ile birlikte ayrı şirketler için gereken finansal konsolidasyonu yönetir.

Mira ERP, kuruluşunuzun tüm faaliyetlerini birleştiren tam entegre bir ERP yazılım sistemidir. Yılların deneyimi ve memnun müşterilerle desteklenen Mira yazılım çözümleri, benzersiz, güçlü ve yine de kullanım kolaylığı olan eksiksiz bir iş yönetimi çözümü vaat ediyor.

Kurumsal Kaynak Planlama(ERP) - İş Zekâsı 

   ·         ERP yazılım çözümümüz, işinizin doğasına ve gereksinimlerinize bağlı olarak bulutta ve bir sunucuda uygulanabilir.

   ·         Bulut ve Web tabanlı ERP yazılım çözümü, Android ve iOS cihazlardan bile dünyanın herhangi bir yerinden sisteme güvenli ve gerçek zamanlı erişim sağlar.

   ·         Modüllerin Mira ERP yazılım çözümüne yüksek düzeyde entegrasyonu , kesinlikle veri tekrarı olmamasını sağlar.

Mira ERP Kurumsal Varlık Yönetim Yazılımı sistemi, varlıklarınızın gerçek zamanlı analizini sağlar. Bir varlığın yaşam döngüsündeki performans değerlendirmesi, bakımı, amortismanı ve diğer faktörler sistemimizde son derece verimli ve verimli bir şekilde yapılmaktadır.

·               ·   Sistemin son derece sağlam gerçek zamanlı raporlama kapasitesi, uygun kullanıcıya dahil olan temel süreçlere kapsamlı bir genel bakış sağlar.

·               ·  Tüm süreçler sistem tarafından ele alındığından kâğıt kullanımı ortadan kalkar.

·               ·  Sistemin entegre yapısı sayesinde veri tekrarı ortadan kalkar.

·               ·  Mira yazılım sistemi, yönetim giderlerini azaltır.

Mira ERP yazılım sistemi, satın almadan amortisman ayırmaya ve elden çıkarmaya kadar tüm varlıkları yaşam döngüleri boyunca yöneten son derece gelişmiş bir çözümdür. Bu derinlemesine yönetim yeteneği, ilgili maliyet faktörünü azaltır ve böylece varlığın performansını iyileştirir.

Kullanımı Kolay kurumsal varlık yönetimi çözümü, kullanıcı girişleri sürecini basitleştirir. Güçlü raporlama araçları ve otomatik sistem, varlık ayrıntılarının görüntülenmesine yardımcı olur ve hata olasılığını ortadan kaldırarak verimliliği artırır. Mira ERP ayrıca idari giderleri de azaltır. 

Kuruluşunuzdaki veriler gün geçtikçe büyüdükçe Veri Analizi zor bir iş haline geldi. Verileri bulma, sıralama ve yorumlama zorluğu, kötü karar verme şansını artırır. Mira yerleşik İş Zekâsı yetenekleri, size iş hakkında fikir veren, daha iyi karar vermeyi sağlayan ve üretkenliği ve verimliliği artıran bir dizi güçlü yerleşik uygulamadır.

  ·  Süreç otomasyonu ile zamandan tasarruf edin ve genel üretkenlik seviyelerini iyileştirin

  ·  Ham verileri grafikler, raporlar veya uyarılar biçiminde anlamlı bilgilere dönüştürün

  ·  Güvenilir ve ilgili verilere dayalı akıllı kararlar alın

Yerleşik İş Zekası yeteneklerimiz, kullanıcının varsayımlardan ziyade gerçeklere ve rakamlara dayalı kararlar almasını sağlar. Bu, çok yüksek doğruluk seviyeleriyle karar verme süresini önemli ölçüde azaltır. İş Zekası yazılım araçlarıyla entegre edildiğinde grafik panolarla birleştirilen raporlama araçları, kullanıcının elinde muazzam bir güç sağlayarak kullanıcı verimliliğini artırır ve bu da şirketin üretkenliğini artırmaya yardımcı olur.

Mira ERP Yazılımı çözümü, finans, insan kaynakları, satın alma veya üretim departmanlarındaki çalışanlarınıza, diğer departmanlardan gerekli verilere erişme özgürlüğü ile kendi yazılımları üzerinde çalışıyormuş hissi verir. Mira Kurumsal Kaynak Planlama yazılım platformu, sektöre özel işlevlere ek olarak, Kullanıcı/Rol Tabanlı Erişim Kontrolü, etkileşimli Grafik Kullanıcı Ara yüzü, Gerçek zamanlı gösterge tabloları ve standart iş araçlarıyla sorunsuz entegrasyon gibi özelliklere sahiptir.Bir bakışta avantajlar

·         Tüm sistemin gerçek zamanlı grafiksel genel görünümü için BI panoları

·         Mükemmel raporlama ve analitik

·         Kağıt kullanımını ve manuel süreçleri ortadan kaldırın

·         Çok konumlu, çok şirketli, çok para birimli ve şirketler arası muhasebe

·         Varlıklar, envanter, malzemeler ve işçilik dahil olmak üzere proje tabanlı kaynakların gerçek zamanlı görünürlüğü

·         İyileştirilmiş mobilizasyon ve demobilizasyon süreçleri

·         Minimum inşaat giderleri

·         Departman silolarını ortadan kaldıran tam entegre platform 

·         Gerçek zamanlı bilgilere erişim, hassas finansal işlemlerle işgücü ve ekipman tahsisi

·         İşçilerin sevkini kolaylaştırmak için sağlam saha servis yönetimi yazılımı işlevselliği

·         Kritik, bağımsız sözleşme yönetiminin daha iyi yürütülmesi

·         Varlıklar, envanter, malzemeler ve işçilik dahil kaynakların eksiksiz görünürlüğü

·         Sorunları marjları tehdit etmeden önce belirlemek ve ortadan kaldırmak

·         İdari yükü ve manuel süreç verimsizliklerini azaltın

·         Müşterileri ve tedarikçileri takip edin, iletişim bilgilerini koruyun

·         Verimsizlikleri ortadan kaldırmak için karlı ve kârsız faaliyetleri belirleyin

·         Belge Bitiş Bildirim Sistemi yardımıyla belgeleri süresi dolmadan saklayın

·         İşlemler için muhasebe girişleri, defterde hemen görüntülenebilir

·         Sorunsuz kayıt gönderme

·         İşlemlerin onayı, defteri doğrudan etkileyeceğinden, manuel deftere nakil zahmetini ortadan kaldırır

·         Mira kurumsal çözümler, gerçek zamanlı veri ile kolay erişim ve modifikasyon var.

·         Sağlanan haklar ile kullanıcı, birden fazla girişi önleyen işlemi düzenlemekte özgürdür.

·         Gerçek zamanlı veriler asla deneme bakiyenizi ayarsız tutmadığından, genel muhasebe hesaplarındaki ayarlama girişleri önlenebilir

·         İşlemlerin kayıt sürecindeki hataları en aza indirir.


Mira Destek Portföyü


Mira Hizmetleri, sektördeki en iyi uygulamaları, teknolojiyi ve çözümleri takip eden uzmanlardan oluşur. Müşteriler artık temel iş süreçlerine odaklanabilirler. Bunlar verimlilik sağlar ve
hem çalışanlar hem de yönetim için zaman kaybını ortadan kaldırır. Her
aşamada ürünlerimizin arkasındayız. Mira’da müşterilerimize birinci sınıf satış sonrası destek sağlamaktan sorumlu olduğumuza inanıyoruz. Kapsamlı hizmet yelpazemiz, ihtiyaç duyulan her yerde kapsamlı müşteri desteği sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Mira, Kendi yapısı içinde erp çözümleri konusunda iş elemanları yetiştirme ve çalışanların verimliliğini arttırmak amacıyla profesyonel bilgili ekip ile görsel, ses ve video veya online olarak eğitmeyi hedeflemektedir. Bu sebeple mira kullanıcılarına veya kadromuzda yer almak isteyenler için çözüm üretme ve geliştirme konularında da önemli bir adım atıyoruz.

Mira Kimdir?


Mira ERP yazılımı, orta ölçekli işletmelerin tüm gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir. Bu uçtan uca ERP çözümü, temel süreçleri otomatikleştirmenize, temel performans göstergelerini izlemenize ve iş faaliyetlerini koordine etmenize yardımcı olur.

Geniş bir modül yelpazesi ve kişiselleştirme seçeneği ile Mira ERP yazılımı size en uygun iş yönetimi çözümünü sunar.

MİRA İLE TANIŞTIKTAN SONRAKİ SÜREÇ

Uyarlama Yazılımın sağlamlığı ve zengin fonksiyonları kadar sattığımız ürünün Uyarlama süreci de bizim için çok önemlidir. Elde ettiğiniz yazılım sizin işinizi tam olarak görmüyor ise bunun en büyük nedenlerinden biri doğru uyarlama çalışmasının yapılmıyor olmasıdır. Her sattığımız ürün için mutlaka uyarlama çalışmasını titizlikle profesyonel biçimde yaparak proje teslimlerini yapıyoruz. Bu yüzden dir ki Müşterilerimiz ile bağımız gün geçtikçe sağlamlaşmıştır.

Size özel kurgular Bir yazılım satın aldığınızda eğer sizin terminolojilerinizi kullanmıyor ise ekibinize bunu uyarlamak daha uzun sürecektir. Amaç satın aldığınız yazılıma uygun Müşteri olmamalı bizce amaç satın aldığınız yazılımın sizin esnek yapınıza uygun olması ya da uyarlanması olmalı. Mira olarak bizler projelerimizi teslim ettiğimizde sizin kendi anlayışınıza uygun sözcükler içeren ürünler teslim ederiz. Her versiyon geçişlerinde mutlaka yaşadığınız güncelleme problemlerinde sistemin ilk kurgulandığı zamana dönmek zorunda bırakmayız.

Yazılım eşittir tecrübe Dünyada 50 yıllık bir geçmişi olan yazılım sektöründe biz tam 25 yıldır ürün geliştirme ve uyarlama yapıyoruz. Edindiğimiz tecrübe ve birikim bütün değerlerimizi oluşturuyor. Yeni ekip üyelerimiz işe başladığı andan itibaren 6 aylık eğitimler ile sizlere hizmet vermek için hazırlanırlar. Türkiye de onlarca farklı sektörde ve Uluslararası Şirketlerde uyguladığımız başarılı projeler bizi gerçek bir bilgi şirketi haline dönüştürmüştür. Biz bilgilerimizi ve edindiğimiz deneyimleri müşterilerimiz ile devamlı paylaşırız.

MÜŞTERİYE ÖZEL ESNEK BAKIM DESTEK SÖZLEŞMELERİ

Mira Yazılım şablon sözleşmeler yerine her müşterinin ihtiyaç ve alt yapısına uygun bakım onarım sözleşmelerini tasarlar, sınırsız destek verilmesi gereken hizmet ve bakım türlerini belirler.

Bakım ve Destek Sözleşmeleri Opsiyonlarımız neleri kapsar?

·           · İş Analiz Danışmanlığı

·           · Süreç Tasarımları ve Revizyonları

·           · Ek Yazılım Geliştirme ve Uyarlama

·           · Finansal uygulamalar için Yasal Düzenlemeler

·           · Yeni Versiyon Güncellemeleri ve on-line Upgrade

·           · Çağrı Merkezi Kullanımı

·           · Canlı Telefon Desteği

·           · Telefon Destek Önceliği

·           · Destek Portali ve Forum notları

·           · Programcı Desteği

·           · Rapor Tasarımları ve Değişiklikler

·           · Veri Tabanı Yönetimi ve Bakımı

·           · Yedekleme Yönetimi

·           · Tekrardan Kurulum Operasyonları

Danışmanlık

Bugün, İşletmeler tarihteki herhangi bir zamandan daha hızlı gelişiyor ve yarın tasavvur edilemeyecek zorluklar ve fırsatlar olacak. Ancak hayatta kalmak ve gelişmek için o geleceği görselleştirmeliyiz.

Mira Danışmanlık Hizmetleri, eksiksiz bir endüstri hizmetleri kapsamı ve sizi bir servet  geliştirme ve destek kaynağına bağlayabilecek küresel bir uzman ekibi sunar. Danışmanlarımız, en iyi uygulamalar konusunda rehberlik sağlar ve her zaman oyunun bir adım önünde olmak için kurumsal çözümlerimizi uygulamanıza yardımcı olur.


·         Bilgi Yönetimi Danışmanlığı: Müşterilerimizin kuruluş genelinde mevcut olan büyük verileri işleme konusunda endişelenmelerine gerek yok, müşterilerimizin veri tabanı ile entegre olmasına, eski verilerin bakımı için plan yapmasına veya tavsiyede bulunmasına yardımcı oluyoruz.

·         Süreç İyileştirme ve Kalite Önerisi: Yetkilendirmeyi, gözden geçirmeyi, süreç yönelimlerini, uygulamaları ve takip gözetimini kolaylaştırır.

·         Süreç Yönetimi Danışmanlığı: Şirketlerin, İş Süreçleri İyileştirme yoluyla organizasyondaki süreçleri geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Şirketinizin temel prosedürlerinin şirket stratejisiyle nasıl ilişkilendirildiğini anlamanıza ve ayrıca mevcut iş süreçlerini araştırmanıza yardımcı oluyoruz. Alışılmışın dışında düşünmenize ve en iyi uygulamaları uygulamanıza yardımcı oluyoruz.

·         Bulut ve Web Etkin Önerilen Hizmetler: Kuruluşların yeni Bulut veya Web özellikli Bilgi İşlem yaklaşımı, ayrıntılı bir maliyet bütçesi analizi ve kurumsal çapta uygulama için bir yol haritası çağına ilerlemelerini sağlar.


Çözümleri hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde sunma esnekliğine sahibiz. Ve ileriyi düşünme yeteneğimize olan güvenimiz, bizi herhangi bir ticari sonuca karşı ölçülmeye istekli kılar.


Destek ve Bakım

Birinci sınıf müşteri desteği, mira müşterilerine olan bağlılığının önemli bir bileşenidir. Müşteri odaklı bir kuruluş olan Mira büyüyen kullanıcı topluluğuna kişiselleştirilmiş ilgi ve özen göstermeye heveslidir. Destek ekibimiz, müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak için müşterilerle birlikte çalışır ve ardından BT basitleştirme, optimizasyon ve maliyet düşürmeye odaklanan planlar sunar.

Mira desteği ile rekabet gücünüzü keskin bir şekilde kesin. Çözümünüzün nasıl uygulandığına bakılmaksızın, Mira’dan beklediğiniz üstün düzeyde bir destek alacaksınız. Destek ve Bakım hizmetlerimiz, hizmet ve ürün geliştirmelerine yapılan benzersiz yatırımla desteklenen, işinizi büyütmenize ve rakiplerinize karşı rekabet avantajı geliştirmenize olanak tanır.

En son yenilikçi teknolojiler eşliğinde temel düzeyden stratejik yönetime kadar çeşitli destek hizmetleri sunuyoruz. Hangi altyapıyı seçerseniz seçin, Yerinde, Bulut veya Web Tabanlı, Hibrit olsun, orada bulunduğumuz benzersiz altyapı desteğini sağlıyoruz.

Mira odak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmaya tamamen size aittir. Bu nedenle, destek programlarımız otomatik yanıtlara veya sık sorulan sorulara değil, kişisel ilişkilere dayanmaktadır. İster telefon desteği ister web portalı üzerinden destek olsun, müşterinin bir sorusu varsa yanıtlayacak gerçek kişiler olacaktır.

Eğitim ve Bilgi Transferi


Mira Eğitim Hizmetleri, sizi ve ekibinizi, müşteriler, ortaklar, kuruluşlar ve kolejler ve okullar dahil olmak üzere eğitim kurumları için farklı eğitim programları aracılığıyla ERP çözümlerini içeren tam teşekküllü, Yerinde, Bulut veya Web tabanlı kurumsal çözümlerle donatır.

Eğitim programları ile becerilerinizi geliştirin. Nitelikli yazılım eğitmenlerimiz, çözümlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan etkileşimli eğitim oturumlarına katılmanızı sağlar.

Özel uzmanlar eğitim programlarımızı sunar. Tüm uzmanlık çözümleri için dahili bir paket olarak yazılım eğitimi sunuyoruz; başarılı bir şekilde tamamlayan katılımcılara yazılım kursu sertifikası verilir.

Yerinde Eğitim: Nitelikli Mira eğitmenleri, çalışanlarınızı eğitmek için kurumunuzu ziyaret eder. Yerinde eğitim programımız size en üst düzeyde esneklik ve maliyet etkinliği sunar. Yerinde eğitim programımız ile özel eğitim ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz.

Web Tabanlı Eğitim: Size en uygun zamanlamayı seçmek için bizimle iletişime geçin. Kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için çevrimiçi yazılım eğitimleri sunuyoruz.

Yönetici Eğitimi: Mira, yöneticiler ve üst düzey yönetim için esnek ve ısmarlama eğitim oturumları sunar. Kıdemli eğitmenlerimiz, talep üzerine bu özel eğitim oturumunu sizin yerinizde veya bizim yerimizde gerçekleştirmek için hazırdır.

Gerçek Zamanlı Bilgi


Hızlı hareket eden pazar, şirketlerden istedikleri zaman gerekli bağlam ve analizle sağlanan gerçek zamanlı verilere sahip olmalarını talep ediyor.  Mira ERP, modüller arasında gerçek zamanlı olarak kesintisiz veri kullanılabilirliğinin benzersiz işlevselliğini sunan tam entegre bir kaynak planlama ortamıdır. Yöneticileriniz, stok durumu, işgücü kullanılabilirliği, ödeme sertifikası ayrıntıları, bekleyen işler, bütçe, varlık kullanılabilirliği vb. hakkında gerçek zamanlı olarak bilgi alabilir. Gerçek zamanlı bilgi, Mira ERP yönetim yazılımı uygulamalarının benzersiz bir özelliğidir.


Hızlandırılmış Dağıtım Çözümü


Geleneksel ERP uygulama süreçleri zaman alıcı ve maliyetli olabilir; bu arada Mira’nın hızlandırılmış ERP dağıtım hizmeti, endüstriyel en iyi uygulamaların kullanılmasıyla birlikte teslimat yaklaşımını basitleştirir, hızlı, uygun maliyetli ve sorunsuz dağıtım sağlar.

Özelleştirme

Özel Geliştirme Hizmetleri, benzersiz gereksinimleriniz için size özel çözümler oluşturma yeteneğinizin kilidini açar. Bulut, Web tabanlı, Hibrit ve Şirket İçi altyapılarda özelleştirme sağlıyoruz. Kurum içi çözümler oluşturma ve sürdürmeyle ilgili stresi ortadan kaldırır. En yeni iş çözümü teknolojilerini ve platformlarını kullanarak yenilikçi, ölçeklenebilir, duyarlı, model tabanlı ve iş süreci odaklı çözümler oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Sektörünüz ve kuruluşunuz benzersizdir, öyleyse şimdiki ve gelecekteki kuruluş gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyan benzersiz bir çözüme sahip olma fırsatınız varken neden özelleştirilemeyen bir yazılım çözümü alıyorsunuz? At e biz iş perspektifle küresel işlevselliği sağlayan kuruluşun niteliği dikkate alınarak hızlı ve daha verimli çözümüne ısmarlama özelleştirme sunmaktır.

Bizim için özelleştirilebilir olmak, veri modelini, ekranları ve iş akışlarını ve raporları tanımlamada tam esneklik anlamına gelir. Özelleştirme süreçlerinin çoğu uygulama sırasında gerçekleşse de , yeni iş gereksinimlerinize göre Mira sisteminizde değişiklikler geliştirme ve sunma yeteneğine de sahibiz.

Yazılım geliştirme yaşam döngüsünün tüm standartlarını izleyerek, çözümü tasarlarken ve uygularken doğru teknolojiyi seçmek için iş perspektifinizi belirliyoruz.

Uygulama Hizmetleri

Mira Uygulama Hizmetleri, profesyonel ve deneyimli uzmanların aşağıdaki hizmetler aracılığıyla uygulama uygulamalarımızı desteklemesini sağlar:

İMALATINIZDA OTOMATİK OLUN

Bugün, kollarını sıvayıp ERP sorunlarını çözme ve iş ihtiyaçlarını karşılama konusunda başarılı olan güçlü bir Mira geliştirici ekibiyle övünmekten gurur duyuyoruz.
MİRA ERP Çözümleri